Crema de Pavo Light Iberitos en lata 250 g.
| Pes | 0,296 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Agua, carne de pavo 24%, aceite de girasol, LECHE desnatada, almidón, proteína de SOJA y de cerdo, azúcares (LACTOSA, dextrosa), sal, caldo de pollo (sal, aromas, proteína de pollo, maltodextrina, hortalizas y verduras deshidratadas (judia, chirivía, puerro, tomate), aromas, aroma de humo, pimienta blanca, estabilizantes (difosfatos, polifosfatos, carragenato), antioxidante (citratos de sodio, eritorbato sódico), conservador (nitrito sódico), potenciador del sabor (glutamato monosódico), extracto de levadura, colorante (carmín).
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 697kJ/168Kcal |
|---|---|
| Greixos: | 12.2g |
| De les quals saturades: | 1.5g |
| Hidrats de carboni: | 4.9g |
| Dels sucres: | 2.8g |
| Proteïnes: | 9g |
| Sal: | 1.1g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.









Valoracions
Encara no hi ha valoracions.