Paté ibérico con pasas de Pedro Ximénez e Iberitos, estuche monodose de aluminio, 70 g.
| Peso | 0,083 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
27% tocino de cerdo, 14% hígado de cerdo ibérico, 14% hígado de cerdo, 14% papada de cerdo, agua, LECHE, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez: ácido cítrico), almidón, 2.6% vino Pedro Ximénez, sal, proteína de SOJA, especias, dextrosa, estabilizante: trifosfatos; potenciador del sabor: glutamato de monosodio; antioxidante: ascorbato sódico; conservador: nitrito sódico; 1.6% pasas (pasas, aceite de girasol), aroma.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1322 kJ/316 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 29g |
| dos cales saturados: | 7.08g |
| Carbohidratos: | 5.48g |
| dos cales azucres: | 1.08g |
| Proteínas: | 10.5g |
| Sal: | 2.44g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.