Paté Ibérico con Higos de Almoharín Iberitos monodosis aluminio 70 g en estuche.
| Pes | 0,083 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Tocino 26%, hígado de cerdo ibérico 14%, hígado de cerdo 14%, papada de cerdo 13%, agua, LECHE, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez (ácido cítrico)), higo 3%, almidón, licor de higo 2%, sal, proteína de SOJA, especias, estabilizantes (difosfatos, polifosfatos), dextrosa, potenciador del sabor (glutamato monosódico), antioxidante (ascorbato sódico), conservador (nitrito sódico), aroma, colorante (carmín).
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1301kJ/311Kcal |
|---|---|
| Greixos: | 26.9g |
| De les quals saturades: | 6.44g |
| Hidrats de carboni: | 8.24g |
| Dels sucres: | 2.85g |
| Proteïnes: | 9.11g |
| Sal: | 2.19g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.










Valoracions
Encara no hi ha valoracions.